Bylock tuzağı numaraların tam listesi

Bylock tuzağı numaraların tam listesi

29.12.2017 - 19:09 - 1 550

Bylock tuzağına düşmüş telefon numaralarının tam listesini yayımlıyoruz.
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Türkiye’deki bütün başsavcılıklara 322 sayfalık Bylock'a ilişkin bir liste gönderdi.

FETÖ’nün özel bir kurgusuyla bazı kullanıcıların telefonlarının rızaları dışında Bylock’la ilişkilendirildiğini tespit ederek kamuoyuna açıklayan Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Türkiye’deki bütün başsavcılıklara 322 sayfalık bir liste gönderdi.

Mlliyet'ten Musa Kesler’in haberine göre, listede, rıza ve onayları dışında ‘morbeyin’ ve diğer uygulamalar üzerinden Bylock ile temas ettirilen 11 bine yakın telefon numarası var.

Ankara Başsavcılığı, bu listelere ilişkin üst yazıda bu listelerdeki telefon numaralarının farklı şekillerde kullanıcısının bilgisi dışında Bylock sunucularına yönlendirildiğini belirterek, hakkında sadece bu sebeple işlem yapılmış kişilerin durumunun yeniden değerlendirilmesini istedi. Başsavcılıklar bu listeden, kendi işlem yaptıkları numara ve kullanıcısının durumunu tekrar değerlendirecek ve eğer kişi sadece bu veri yüzünden ile tutuklanmışsa, hakkında Bank Asya’ya para yatırma veya FETÖ üyeliğine kriter sayılan diğer unsurlardan biri yoksa tutuklu ise tahliye edilebilecek, diğer adli yaptırımlar uygulanmışsa da bu yaptırımlar (adli kontrol, yurtdışı yasağı... vs) kaldırılabilecek.

BYLOCK TUZAĞINA DÜŞMÜŞ TELEFON NUMARALARININ TAM LİSTESİ

505 ila 507 ile başlayan numaralar için buraya tıklayın.

530 ila 539 ile başlayan numaralar için buraya tıklayın.

540 ila 555 ile başlayan numaralar için buraya tıklayın.

(Telefon numaralarının son iki rakamı ** yıldız konularak gizlenmiştir.)Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

YORUMLAR

Toplam: | Gösteriliyor:

SONBİLGİHABER
cron