Tezek döken mesaj paylaşmış

Tezek döken mesaj paylaşmış


28.06.2017 - 12:47 - 1 296
Yazı ebatı: Decrease font Enlarge font

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun başlattığı 'Adalet Yürüyüşü'nün Düzce durağında partililerin kamp kurduğu yola tezek döken kamyon sürücüsü S.A.’nın gübreyi dökerken çektiği görüntüyü "Bizde misafire ikramda bulunmamak ayıptır" notuyla paylaştığı ortaya çıktı.

Hürriyet'te yer alan habere göre, sürücü S.A.'nın, gübreyi dökerken çekilen görüntüyü sosyal medya hesabında, "Bizde misafire ikramda bulunmamak ayıptır" notuyla paylaştığı ortaya çıktı. Sürücü S.A. ve görüntüyü çektiği ileri sürülen arkadaşları İ.Ç. ve S.A.S.'nın, 'Çevreyi kasten kirletmek' suçundan adliyeye sevk edileceği belirtildi.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel de DHA'ya yaptığı açıklamada söz konusu kamyonun Düzce Belediyesi'ne iş yapan taşeron firmaya ait olduğunu öğrendiklerini, konunun takipçisi olacaklarını söyledi.

NTV'nin aktardığına göre, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ankara'dan İstanbul'a başlattığı 'Adalet Yürüyüşü'nün durağı olan Düzce'de kamp alanının bulunduğu yola gübre döken kamyon sürücüsü ve arkadaşları gözaltına alındı. Sürücüye 3 bin lira da ceza kesildi.

Kılıçdaroğlu, yürüyüşün 13. gününün sonunda Düzce'nin Kalıcı Konutlar bağlantı yolu üzerinde bulunan bir alanda mola verdi.

Mola sonrası akşam saatlerinde bir kamyon tarafından yola gübre döküldü. Sürücü kaçarken yola dökülen gübre kepçe ile temizlendi.

Yenişehir Belediyesi, yol sulama aracı ile Düzce Belediyesi itfaiye ekipleriyle yolu yıkadı. Vatandaşlar ise dökülen gübreye tepki gösterdi.

Polis ekipleri yola gübre dökerek alandan kaçan kamyon sürücüsünü yakaladı. Araç sürücüsüne farklı maddelerden 3 bin lira ceza kesilirken, İ.Ç., S.A.S., ile S.A. gözaltına alındı. 3 şüphelinin adliyeye sevk edileceği öğrenildi.
Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

YORUMLAR

Toplam: | Gösteriliyor:


cron